logo-wabalogo-svtlogo-wta
Czech English German Polish


Úvod

logo WT academyWT academy byla založena v návaznosti na Sdružení vodních terapeutů, jehož cílem je nejen podpora studentů VT, informování veřejnosti, ale i zaměření na kvalitu poskytovaných služeb v oblasti Vodních terapií, které jsou rozšířené po celém světě především pod pojmem WATSU®.

WT academy je první vzdělávací organizací v ČR, která dodržuje mezinárodní formu studijního programu. Náš srdečný dík patří panu Haroldu Dullovi, který celému světu poskytl tento úžasný nástroj v podobě Watsu a po splnění předepsaných požadavků přijal naší akademii do právoplatného mezinárodního registru škol WABR. Naše škola i nadále spolupracuje s kvalifikovanými zahraničním lektory a po završení jednotlivých kurzů je oprávněná studentům vystavovat Osvědčení s mezinárodní platností (WABA).

Svým studentům se snažíme poskytnout pevné zázemí, kvalitní informovanost a především rozšířit jejich osobní a profesní kvalifikaci na takovou úroveň, aby jejich budoucí uplatnění přineslo užitek mnoha lidem, což je posláním každého z nás.

S úctou k vodě vám všem upřímně přejeme mnoho úspěchů a nezapomenutelných zážitků na této dobrodružné cestě v rámci studia, které vás zavede i do hlubin nitra vás samých.

 

 

Číst 6251 krát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.