logo-wabalogo-svtlogo-wta
Czech English German Polish


HEALING DANCE - léčivý tanec

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Kolem roku 1994 tuto formu terapie založil Alexander Georgeakopoulos, tanečník ze spojených států, jakožto jednu z částí Watsu, Trager Work, WaterDance a čistých pohybů. Od roku 1999 s ním začala úzce spolupracovat Inika Sati Spence, aby společně definovali tuto odlišnou techniku. Tato technika slučuje svobodu, rozsah a prostor vodního tances bezpečím a podporou Watsu. Je to kreativní mix Watsu a Waterdance. Obsahuje více dynamické úseky, prostorové pohyby a taneční prvky, se silným zaměřením na plynutí, rytmus a třírozměrné pohyby nad i pod vodou.

Přístup je založen a léčivé séle pohybů a na tom, jak se tělo přirozeně pohybuje. Pohyby jsou hydrodynamické a rozsáhlé, obsahující až dvacet různých vlnících se pohybů, které propojují tělo a uvolňují zablokované energie. Laskavé obejmutí, uvolnění, protažení, plynulé přechody a masáž, to vše se společně slučuje a splývá v nekončícím proudu.

Číst 1378 krát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.